KONST / Litografier / Litografi 14424013
nr 1442 4013
Wolfgang Gäfgen
(f. 1936), Tyskland
Litografi, Signerad, numrerad 19/50, oramat löst blad, 70x100 cm
Wolfgang Gäfgen, tysk bildkonstnär född 1936.
måndag 17 januari 2022
kl 19:34:18